Kvalitné a lacné umývanie okien Banská Bystrica

Banská Bystrica umývanie lodžií a okien – zákazka bola uskutočnená 24.10.2013 a zaisťoval ju jeden zamestnanec našej upratovacej firmy, ktorý umývanie okien a lodžií dokončil za 3 hodiny.

Pre dokonalé umytie okien Banská Bystrica bolo nutné najprv dôkladne očistiť aj okenné parapety a rámy a akonáhle boli umyté, pokračovalo sa s umývaním presklených plôch. Pre konečné vyleštenie sme ani pri tejto zákazke a ani pri žiadnej inej nikdy nepoužívali leštiace prípravky. Okná, výklady ale aj iné presklené plochy leštíme výhradne suchou bavlnenou plienkou. Tento spôsob umývania nazývame tzv. trikom suchého leštenia. Nami takto umyté okná a iné presklené plochy zostanú dlhú dobu čisté a pri súvislom zaprášení vďaka nevyužitiu leštidiel sa na povrchu neobjavia kruhy a ťahy, ako to býva pri leštení povrchov s rôznymi leštiacimi prípravkami. Pre umývanie a čistenie okien a lodžií, ktoré sa vyskytujú vo výškach, máme k dispozícii speleologickú a horolezeckú techniku. Pre umývanie na ťažko dostupných miestach využívame aj vysokozdvižné plošiny a hydraulické rameno.
Celá akcia prebehla bez problémov a zákazník bol s konečným výsledkom spokojný. Taktiež vyjadril svoj záujem o to, že si nás na ďalšiu podobnú akciu bude objednávať aj v budúcnosti.

Ďalej pre Vás vieme vykonať tieto činnosti: odstraňovanie grafitov, čistenie fasád, antigrafitová ochrana, umývanie okien a výkladov, výškové práce, postavebné práce, fluatácia podláh, strojové čistenie kobercov, tepovanie kobercov atď.

Pre viac informácií kliknite SEM