Umývanie okien Banská Bystrica ako jediná upratovacia firma v Českej republike, na Slovensku a už aj v Rakúsku zabezpečuje komplexný servis na odstránenie graffitov a kvalitnú antigraffitovú ochranu VRÁTANE SERVISU ODSTRÁNENIA GRAFFITOV S NAŠIM AGO. Naša firma realizuje služby odstraňovania grafitov, ochrany proti grafitovému znečisteniu a vandalizmu, antigraffitových náterov, antigraffitových nástrekov, odstránenia graffitov, strhnutia a odstránenia plagátov a nedovolených polepov, stop sprejom, stop nedovoleným graffitom účinnou prevenciou, kvalitnej antigrafitovej ochrany.

Kvalitné odstránenie graffitov

Naša firma Umývanie okien Banská Bystrica sa zaoberá odstránením graffitov z fasád. Toto odstránenie graffitov sa nezaobíde bez odstránenia aj fasádnej farby, preto je nutné si ju nechať znovu namiešať a naši pracovníci ju po odstránení graffitov opäť nanesú na plochu. Vhodné je samozrejme ošetriť fasádu špeciálnou antigraffitovou impregnáciou. Pri veľmi pórovitých a hrubých omietkach sa nám pri odstraňovaní graffitov môže stať, že odstránime aj farbu fasády. Graffity sa musia čo najviac zoslabiť a následne sa pretrú fasádnou farbou. Ak sa zamaľujú graffity bez ich stenčenia, prestupujú viditeľne pôvodné kontúry a finálny výsledok nie je efektívny. Prevenciou ako ochrániť Vaše fasády pred vandalizmom tohto typu, je náter alebo nástrek antigraffitovej ochrany, z ktorej je možné graffity kvalitne odstrániť. Je potrebné zdôrazniť, že nie je možné odstraňovať graffity, ak vonkajšia teplota klesne pod 10 °C, pri ktorej prípravky na odstránenie graffitov prestávajú plniť svoju funkciu. Z našich skúseností tiež vieme, že pri nízkych teplotách sa ani nevyskytujú nové graffiti.

OG 2

 

Antigrafitový náter

Na antigrafitový náter poskytujeme najlacnejšiu cenu na Slovensku a to od 4,00 € / m². Pri hladkých plochách nanášame zvyčajne 3 vrstvy, ale pri štruktúrovaných a pórovitých povrchoch je nutné naniesť 6 – 12 vrstiev. AGO možno aplikovať aj na marmolit, a to vo 3 – 5 vrstvách v cene do 23 €/m². Antigrafitová ochrana je nanášaná v niekoľkých vrstvách podľa štruktúry povrchu. Aplikovať ju môžeme na všetky druhy plôch vrátane plastov. Jediné materiály, ktoré neznesú AGO sú sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát. Nanášanie antigraffitového náteru je proces, pri ktorom je potrebné mať vonkajšie klimatické podmienky nad + 10 °C. Ošetrenie povrchov s AGO je nekomplikované a vždy so 100% výsledkom. Postupujeme tak, že graffity odstránime a potom nanesieme tzv. Jednorazový náter Bellizoni, ktorý docieli to, že je ochrana zachovaná a znásobená tak, že jej funkčnosť vydrží až 6 rokov a znesie viac.

Ak vykonáme antigraffitový náter a alebo nástrek na Vašej budove, sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, ale aj v Rakúsku odstrániť graffity do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Pre našich zákazníkov je v zmluve o dielo zakotvené servisné čistenie a odstraňovanie grafitov a nanášanie AGO. Funguje je to tak, že ak sa objaví na fasáde graffit, my ho odstránime a vždy ZADARMO na tomto konkrétnom mieste nanesieme novú vrstvu AGO tam, kde sme pracovali, takže tam znovu nanesieme novú AGO, ktoré bolo oslabené našou odstraňovacou činnosťou. Týmto Vám môžeme ponúknuť službu za prijateľnú cenu. Viacnásobná ochrana je drahá cca od 20,00 € / m2 a hlavne je úplne zbytočné chrániť za vyššie finančné čiastky všetky miesta na fasáde, keď je pravdepodobné že nebudú pokreslené všetky chránené plochy za jej životnosť. Naša firma nemá v SR konkurenciu nielen v cene, ale predovšetkým v servisnej činnosti a v nastavenom systéme ako udržať budovy bez graffitov.

AGO hl.

 

Ďalšie ponúkané služby Umývanie okien Banská Bystrica:

Umývanie okien Banská Bystrica svojim zákazníkom ponúka aj radu iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie výkladov, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnaciu tzv. Nešpinavú úpravu, ktorá je prevažne vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffity a nanášame ochranu Antigraffiti, odstraňujeme nepovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. Náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier hoci lúhom a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálne Pieskovačku W 1-40 a abrazivo tj. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov, kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffitov. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom SR. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti alebo sa potrebujete poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.