Upratovanie a čistenie po remeselníkoch a maliaroch

Pri akcii, ktorú realizovala naša upratovacia firma prostredníctvom štyroch našich zamestnancov, sa realizovalo postavebné upratovanie Banská Bystrica. Zákazka bola realizovaná od 21. do 22. októbra 2013 v celkovom čase 23 hodín a spotrebovalo sa pri nej 5,5l čistiacej chémie.

V tomto prípade, pri postavebnom upratovaní v Banskej Bystrici, sa konkrétne jednalo o umývanie obkladu po stavbe Banská Bystrica, postavebné strojové čistenie podlahy Banská Bystrica, umývanie okien a okenných rámov po stavbe Banská Bystrica, strhávanie fólií z okenných rámov a presklených plôch v Banskej Bystrici. Pre kvalitne vykonané umývanie okien nikdy nepoužívame leštiace prípravky. Okná umývame tzv. trikom suchého leštenia. Znamená to, že presklenná plocha v konečnej fáze je leštená nasucho iba za použitia bavlnenej plienky. Pre strhnutie fólie z okenného rámu sme použili korundové žiletky, ktoré zaručia odstránenie polepov bez akéhokoľvek poškodenia povrchu.
Strojové čistenie podlahy sme uskutočnili pomocou kotúčového stroja, ktorý ako jediný dokáže s použitím kvalitnej čistiacej chémie dokonale a hlavne hĺbkovo podlahu vyčistiť. Po dôkladnom vyčistení podlahy týmto kotúčovým strojom sme za pomoci vysoko výkonného vysávača celý povrch zbavili nečistôt a vlhkosti.

Čas strávený na akcii sa oproti plánu značne navýšil, pretože objekt bol znečistený od maliarskej práce. Od farby boli znečistené jednak podlahy ale hlavne okenné rámy, z ktorých sa farba veľmi ťažko odstraňovala. Jednalo s tu predovšetkým o upratovanie a čistenie po maliarskych prácach Banská Bystrica, upratovanie a čistenie po maľovaní Banská Bystrica, upratovanie a čistenie po maliaroch Banská Bystrica. Akcia dopadla veľmi úspešne. Zákazník bol spokojný s odvedenou prácou.

Viac informácií nájdete TU

Ďalej pre Vás vieme zabezpečiť: antialergénne čistenie kobercov, strojové čistenie marmolea a linolea, impregnácia marmolea voskom PKD, čistenie a dezinfekcia priestorov, voskovanie marmolea a linolea – fluatácia kvalitným voskom.