Umývanie okien Banská Bystrica pôsobí na trhu už vyše 20 rokov po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku a za túto dlhoročnú prax využíva najdokonalejšie metódy v službách umývanie a čistenie vo forme výškových prác. Svojim zákazníkom ponúka výškové práce širokého spektra. Výškové práce realizujeme nielen pri klasickém umývaní okien a kovových konštrukcií, ale aj čistenie fasád vysokých budov. Na výškové práce máme tím profesionálov, ktorí sú pre túto profesiu odborne vyškolení. Náš tím horolezcov má certifikácie a školenie podľa platnej vyhlášky o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Svoju profesiu vykonávajú už niekoľko rokov a striktne dodržiavajú bezpečnosť práce. Pre výškové práce využívajú svoje skúsenosti a sú schopní riešiť práce vo výškach, ktoré sú pre iné firmy neriešiteľné. Náš tím horolezcov používa typizované body, vie sa zlaňovať a tiež je schopný odinštalovať a dať späť zábrany proti holubom v ťažko prístupných výškach. Pre ľahko prístupné miesta používame teleskopické tyče s dĺžkou až 9 m, výškové práce vykonávame pomocou rebríkov, vysokozdvižných plošín, či horolezeckej techniky. Vždy sa snažíme uskutočniť to najrýchlejšie a najekonomickejšie riešenie v prevedení zákazky. Výškové umývanie okien, fasád, konštrukcií sme schopní zabezpečiť po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku.

Ak ste nespokojní s fasádou na Vašom objekte, nie je lepšie riešenie ako ju vyčistiť. Sme schopní Váš dom alebo akýkoľvek iný objekt kompletne zbaviť akéhokoľvek znečistenia na stenách (škvrny od farieb, organická nečistota, graffiti). Ak sa jedná o znečistenie graffiti, viac sa dozviete v sekcii odstraňovanie graffiti. Pokiaľ sa jedná o bežné znečistenie umývame fasády vo výške ručne od 1,50 €/m², pri vyššom znečistení čistíme vysokotlakovou pištoľou za použitia aktívnej čistiacej zložky Flamil super 3 vo výške od 3 €/m². Ak sa objavia škvrny, ktoré nejdú odstrániť bežnou technológiou, odporúčame opravu fasády nanesením vhodnej farby vo výške od 9 €/m². Používame vysoko kvalitné fasádne farby od firmy Weber. Táto značka fasádnych farieb ponúka širokú paletu farebných odtieňov spĺňajúcich nielen moderné technické, ale aj aktuálne architektonické požiadavky.

Ak musíte často riešiť problémy na Vašom objekte sa znečistením graffiti alebo inými druhmi znečistenia a vandalizmu, nahliadnite prosím do sekcie antigraffiti, nájdete tam viac o ochrane fasád a prevencii pred graffiti. Čistíme fasády, omietky a plášte budov, tmelíme a nadrobno opravujeme fasády a omietky, prevádzame maľby a výmaľby kvalitnými fasádnymi farbami, aplikujeme penetrácie a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a zjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailne čistíme fasády z ušľachtilých prírodných materiálov, umelého kameňa a obkladov špeciálnou chémiou po celom území SR.

výšky 2

 

Čistenie fasád zo zeme

Čistenie fasád vykonávame pieskovaním granitom a ľahkými abrazívami – vlašskými orechmi, pieskovaním špeciálnou pieskovačkou W/125 s riaditeľným tlakom na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca. Ďalej vykonávame čistenie a umývanie fasád, okien a presklených plôch. Vo výškach vykonávame čistenie pomocou horolezeckej a zlaňovacej techniky, alebo pomocou hydraulických ramien pojazdných montážnych plošín.

Pri odstraňovaní graffiti z povrchov neošetrených antigraffiti náterom alebo nástrekom je potrebné zdôrazniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 – 90%. Postupuje sa tak, že sa graffiti zoslabí čo najviac a pretrie danou fasádnou farbou. Pri fasádach a štruktúrovaných omietkach treba počítať s tým, že pri odstraňovaní graffiti z neošetrených povrchov môžeme odstrániť aj farbu fasády. Sme schopní zabezpečiť 90% zhodu farby náteru s existujúcou farbou fasády a natretie akokoľvek veľkých plôch, aj vo výškach. Pri čiastočnom natieraní fasády, napríklad zatieraní tieňa po odstraňovaní graffiti musíte brať do úvahy znečistenie zvyšnej časti objektu – vždy to bude vidieť. Používame kvalitné farby firmy Weber so širokým výberom farebných odtieňov spĺňajúcich aktuálne architektonické požiadavky a moderné technológie. Pri nátere je v cene zahrnuté aj čistenie fasády vysokotlakovou vodou (v rovnakej výmere ako náter, ak nie je dohodnuté inak).

Postavebné upratovanie

Naša firma realizuje aj väčšinu druhov postavebného upratovania. Priestory dôkladne zbavíme prachu po remeselníkoch a nečistôt po maľovaní, kvalitne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy, nakoniec hĺbkovo vyčistíme, prípadne aj navoskujeme podlahu. V týchto činnostiach má náš profesionálny tím kvalitné skúsenosti najmä z obchodných centier, kde našim stálym klientom tieto služby poskytujeme pravidelne po rekonštrukciách alebo pred otvorením nového podniku. Máme tím vysoko kvalifikovaných kmeňových pracovníkov, preto pre nás nie je problém zabezpečiť rýchle upratovanie akokoľvek rozsiahlych priestorov kdekoľvek na území Čiech a Slovenska.

postavebne upratovanie

 

Ostatné činnosti Umývanie okien Banská Bystrica

Ponúkame celý rad služieb od strojového čistenia kobercov pomocou kotúčového stroja s rotačnými kefami, strojové čistenie podláh, voskovanie podláh – fluatácia. Umývanie a čistenie okien, výkladov a presklených plôch po maľovaní, remeslách, maliaroch, rekonštrukciách, stavbe, prestavbe, výmene skiel a výkladov, pred otvorením prevádzkarne, pri otvorení nového podniku a obchodu. Umývanie a čistenie okien v domácnosti, vo firme, v obchode, prevádzkarni, v byte, na dome a v rodinnom dome. Umývanie a čistenie plastových okien, kastlových okien, balkónových okien, ventilačiek, strešných okien, neotvárateľných okien, sklenených stien, výťahov, kancelárií. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov. Jednorazové umývanie a čistenie okien a výkladov. Nárazové umývanie okien, výkladov, log, pútačov, vývesných štítov, mreží, roliet, žalúzií, vonkajších predokenných žalúzií, zrkadiel, zrkadlových stien, reklám, solárnych panelov, výkladov prevádzok obchodných centier. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu antigraffiti. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacu sa vlhkosť, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitrov a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia . Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Pokiaľ Vás zaujali naše ponúkané práce, navštívte naše firemné internetové stránky <http://www.a-servislipka.sk/ a alebo nás priamo kontaktujte.